Slogen Here
שם
מס' טלפון
אימייל
תוכן ההודעה
הירשם לניוזלטר
שלח
שם שלך
מייל שלך
שם הנמען
מייל הנמען
תוכן ההודעה
שלח
אימייל
שלח

דירות יוקרה

מומחי נדל"ן מהארץ ומהעולם מעריכים ששוק נכסי היוקרה, בתים יוקרתיים ודירות יוקרתיות, בישראל ישמור על יציבות בעשור הקרוב, בדיוק כשם שהיה בעשור הקודם. משקיעים חכמים אשר עוקבים אחר נכסים, למשל דירות יוקרה במגדלים בתל אביב, יודעים שקניית דירה במגדל נחשבת להשקעה נבונה ומשתלמת במיוחד, שכן היא תניב רווחים נאים.

"דירות יוקרה הפכו לנכס המבוקש ביותר הן אצל תושבים מקומיים והן אצל תושבי חוץ", אומר אורן כץ, הבעלים של משרד תיווך "נדל"ן נווה צדק", משרד התיווך הוותיק והמוביל בנווה צדק והאיזור, המתמחה בעשור האחרון בנכסים במגדלי יוקרה ובנוסף דירות יוקרה באיזור תל אביב ומחוצה לה.

"הקונים הפוטנציאליים המגיעים למשרדנו, מחפשים על פי רוב דירות יוקרה מרווחות במגדל יוקרה, הנבנה על פי הסטנדרטים האיכותיים ביותר, ומעדיפים אותן על פני וילה מחוץ לעיר, שכן דירה יוקרה במגדל יוקרה כוללת גם שירותים נלווים החשובים מאוד ללקוחות אלה ובראשם שמירה 24 שעות ביממה, לובי מפואר, חדר כושר, ספא, בריכה וחניה. דירה במגדל יוקרה שכוללת את המפרט הזה במרכז העיר תל אביב, נחשבת לנכס המבוקש ביותר בקרב לקוחותינו, שכן היא נחשבת לנכס שההשקעה בו תאמיר עם השנים. ישנם מגדלי יוקרה בתל אביב שהמשקיעים החכמים רכשו בו דירות "על הנייר" ואילו כיום, שנים ספורות לאחר האיכלוס, דירות אלה שוות כבר כ-30 אחוזים יותר מערכן המקורי. מגמה זו תמשיך גם בעשור הקרוב, ועל כן השקעה בדירת יוקרה – נחשבת כיום להשקעה המניבה המומלצת ביותר על ידי אנליסטים מתחום הנדל"ן".

יזמי מגדלי היוקרה משקיעים בלקוחות הפוטנציאליים שלהם, והם יודעים היטב שההשקעה תשתלם להם בשלב המכירה. היזמים שוכרים את שירותים של האדריכלים המובילים בארץ (חלקם אף נעזרים בשירותיהם של אדריכלים ידועי שם מחו"ל), כמו גם של מעצבי פנים מובילים, המתמחים בשוק דירות היוקרה. מעצבים אלה מתמחים בעיצוב בניינים עם סימני היכר ייחודיים, כך שהדיירים זוכים בתמורה מלאה בעד כספם: מגורים בבניין יוקרה מעוצב באופן ייחודי, שאין שני לו. מעצבים אלה נחשבים, ולא בכדי, לאומנים בתחומם והם ידועים בכך שהם מקפידים על עיצוב תוך שימוש בחומרים האיכותיים ביותר וברמת ביצוע מושלמת.

זו גם הסיבה שמרגע שמקבל היזם את האישור לבנות בניין יוקרה, לוקח מספר שנים עד שהבניין עומד על תילו, מוכן לאיכלוס של הדיירים. ההקפדה המקסימאלית על כל פרט ופרט, היא שתעמיד בסופו של הדבר את בניין היוקרה המושלם, ועל כך מקפידים היזמים הקפדה יתרה, גם במחיר של איכלוס תוך זמן רב, ביחס לבניין רגיל.

התוצאה היא מגדלים הכוללים דירות יוקרה מיוחדות, בגדלים משתנים, מעוצבות לעילא ועילא, עם כל הפינוקים האפשריים החל ממערכת "בית חכם", מטבח יוקרתי, אביזרים באיכות מעולה של מעצבים ידועי שם ועד אפשרות לעיצוב הבית באופן פרטי על ידי הדיירים, עם מרפסות המשקיפות לנוףאורבני או נוף פתוח לים של תל אביב.

ישנם יזמים אשר מעניקים מראש את האפשרות לרכוש חצי קומה או קומה שלמה בבניין, ואז ליצור דירה יוקרה שהיא בגודל של וילה ממוצעת, עם כל היתרונות של מגורים במרכז העיר.

מחירן של דירות יוקרה עולה עם השנים. אם עד לפני שנים אחדות, היה המחיר הממוצע לדירת יוקרה 5-6 מיליון דולר, כיום המחיר הממוצע לדירה בגודל זהה עומד על 8-10 מיליון דולר. דירה בגודל 250 מ"ר במגדל יוקרה בלב תל אביב (למשל, במגדל הרברט סמואל) תעלה בממוצע 20 מיליון שקלים חדשים ולא נדיר למצוא דירות גם בשווי 40 מיליון שקלים.

מחיר נכס יוקרה יכול להגיע גם למחירים מרקיעי שחקים, של עשרות רבות של מיליוני דולרים, וזאת במידה והבית או הבניין ממוקמים בקרקע בעלת ערך גבוה במיוחד כמו למשל ברחוב הרברט סמואל קרוב לים, שדרות רוטשילד או קרקע שיש לה ערך היסטורי, כמו "בית שלוש" בנווה צדק, במיקום מבוקש במיוחד בנווה צדק.

 © כל הזכויות שמורות לחברת "אורן נדלן נווה צדק בע"מ" - אין להעתיק, לשכפל, לצלם, לתרגם, לקלוט ו/או לאכסן במאגר מידע בכל דרך ו/או אמצעי מכני, דיגיטלי, אופטי, מגנטי ו/או אחר – חלק כלשהו מן המידע ו/או המאמרים ו/או התמונות ו/או האיורים ו/או כל תוכן אחר שצורף ו/או נכלל באתר אינטרנט זה, בין אם לשימוש פנימי ו/או לשימוש מסחרי. כל שימוש בתכני האתר ללא אישור מפורש בכתב מ"אורן נדלן נווה צדק"' אסור בהחלט.

כל המידע המתייחס לנכסים למכירה והשכרה הוא ממקורות אמינים. המוצג אינו מתימר להיות מדויק והוא כפוף לטעויות, השמטות ושינויי מחיר. כל הצילומים הריבועיים והממדים הינם בקירוב. ממדים מדוייקים ניתן לקבל באמצעות שכירת שרותים מקצועיים של אדריכל או מהנדס. מס' חדרי השינה המצויין לעיל אינו מסקנה משפטית. על כל אדם להתייעץ עם עורך דין, אדריכל או כל מומחה אחר מטעמו, לצורך קביעה כמה מהחדרים בנכס יוכלו לשמש כחדרי שינה, בהתאם לחוק.